Tanečné vystúpenia

STRIPTÍZ - V DĹŽKE HUDOBNEJ SKLADBY ( CCA 5 MIN. )

Exotická tanečnica odvážne predvádza priamo pred zrakmi roztúžených divákov všetky svoje ženské prednosti, po ktorých tajne túžia všetci muži.

Necháva pritom každému divákovi príležitosť z tesnej blízkosti vidieť všetky svoje pikantné detaily.

Ak budete chcieť, môžete využiť niektorú z našich súkromných služieb a odviesť si ju do útulnej izbičky, kde bude patriť iba Vám na celú hodinu alebo až do rána.

LEZBICKÁ SHOW - 15 MIN.
Mnohí z mužov už určite aspoň raz zatúžili vidieť dve mladé krásne dievčatá v romantickom, nežnom objatí, stonajúce rozkošou.

Dve roztopašné kamarátky sa nechajú uniesť milostnou hrou, priamo v boxe pred Vami v búrlivom milovaní a keď do svojej hry zapoja aj umelé penisy, z hry sa stáva divoká vášeň, pri ktorej sa dievčatá s vytrvalosťou poriadneho chlapa navzájom utešujú.

Neváhajte, vezmite ich obidve za ruky a odveďte si ich na útulnú izbičku na masáž, kde sa môžete pripojiť a pokračovať všetci spolu v erotických hrách. Bude to rozhodne stáť za to. Veď žijeme len raz.

VIBRÁTOR SHOW - 15 MIN.
Každá žena si občas sama rada tajne dopraje chvíľku vrcholnej intímnej rozkoše s vibrátorom. Naše dievčatá Vám v boxe pred Vami predvedú intímnu autoerotickú show, ktorá vás dozaista pekne nadrží.

Možno, že zatúžite vziať si dievča aj s vibrátorom na izbu v trojke - dievča, Vy a vibrátor. Máte možnosť si to vyskúšať. Páčilo sa? Tak aj nabudúce.