Súkromné služby

PRECHÁDZKA RAJOM - 30 MINÚT
Počas programu v dĺžke trvania 30 minút vás dievča zavedie do rozprávkového sveta, kde sa splnia vaše najvzrušujúcejšie sny a tajné želania. V súkromí útulného apartmánu vám po príjemnej erotickej masáži ukáže všetky svoje intímne tajomstvá.

Tento relaxačný zážitok Vám dozaista pomôže odbúrať celodenný stres a aspoň na chvíľu zabudnúť na bežné starosti života. Po prechádzke rajom spoznáte ako chutí život a budete si priať opäť navštíviť náš salón a objavovať postupne všetky jeho tajomstvá ktoré tu čakajú len a len na Vás.

BOŽSKÁ VÁŠEŇ - 1 HODINA
Krásna spoločníčka s Vami na celú hodinu vyletí do nebeských výšok, kde vám svojimi intímnimi ženskými pôvabmi a umením lásky zaručí priam božskú vášeň, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Ak by Vám však jedna pravá bohyňa vášne nestačila, nie je to žiaden problém. Môžete si vybrať naraz i niekoľko zvodných anjelikov, čo sa rozhodne vyplatí, pretože sa Vám naskytne jedinečná príležitosť splniť si pradávny sen každého muža, zúčastniť sa erotických hier s viacerými krásnymi ženami naraz.

No a keby Vás náhodou opustili sily, stačí si pohodlne ľahnúť, oprieť si chrbát a sledovať nezabudnuteľné divadlo, milostné hry dvoch náruživých dievčat, ktoré sa pred vašimi očami privedú do rajskej záhrady triumfujúcej rozkoše.

ČERTOVO KOLO - 1 HODINA
Podľahnite aj vy na celú jednu hodinu diabolskému pokušeniu a spolu s očarujúcou spoločníčkou sa nechajte nahovoriť na priam pekelné orgie v ktorých využijete všetky danosti, ktorými je obdarená žena, nevynímajúc análne rozkoše.
BRUTÁLNY URAGÁN - 1 HODINA
Vás zavedie do vysnívaného sveta sadomaso praktík, kde budete úpieť pod bičom očarujúcej, prísnej dominy a stonať pod brutálnymi trestami, ktoré Vás postihnú a neminú ak ihneď a bez odvrávania nesplníte jej božské želania.

Budete vyvoleným otrokom uviaznutým v osídlach pavučiny jej temných, stupidných vášní a budete sa zmietat v návaloch rozkoše, spútaný na kríži, v okovách alebo ryčať bolesťou na dereši. Najposlušnejším otrokom, potom ich pani - prísna domina, dovoli, aby vstúpili do vysnívanej komnaty rozkoše.

Brutálny uragán Vám zaistí vnímanie priam božskej rozkoše cez pálčivú bolesť a poníženie, ktorú Vám podľa Vašich želaní budú spôsobovať tie najkrajšie a najprísnejšie bohyne nášho erotického salónu.