Organizované akcie

AKCIE
Nezabudli sme ani na tých milovníkov erotických pikantérií, ktorí obľubujú rôzne akcie a chcú si s nami urobiť život krajším. Akcie Vám ponúkame v salóne, mimo salón a pre VIP.

Pre väčšiu spoločnosť možno si objednať rezerváciu jednotlivých stolov alebo celého salónu a dohodnúť akcie s programom - program podľa želania. Švédske stoly sú samozrejmosťou ako aj popustenie uzdy erotickým chúťkam a divokým erotickým skupinovým hrám, kde božskou lahodou vzdychajúci zákazníci v objatí čarokrásnych víl rozkoše zabúdajú na strasti a stresy bežného života. Akcie pre Vás organizujeme aj pri rôznych príležitostiach. Obzvlášť obľúbené sú štedrovečerné, silvestrovské a valentínske akcie a tie akcie kde sú dievčatá oblečené ako zdravotné sestry, mníšky, policajtky, školáčky, sudkyne, egypťanky a pod. Fantázii sa medze nekladú. Organizujú sa aj akcie pre špeciálnu klientelu ako napr. Swingers party, party len pre dámy a pod.

Niektoré služby z tohto bloku služieb sú prístupné iba pre stálych zákazníkov.

AKCIE V SALÓNE
Pre Vás, ktorí si neprajete byť rušení a videní v našom salóne inými zákazníkmi je určená táto lukratívna služba, kde Vaše sny premeníme na skutočnosť a postaráme sa o Vašu absolútnu spokojnosť a erotické radovánky. Vášu erotickú noc zorganizujeme tak, že sa budete cítiť ako v rozprávkach z tisíc a jednej noci. Švédske stoly sa budú prehýbať pod ťarchou lukulských špecialít pripravených podľa Vašich požiadaviek, bar bude stonať od širokého výberu nápojov a čarokrásne bohyne rozkoše budú k dispozícii iba Vašej vybranej spoločnosti.

Párty, večierky, oslavy a iné erotické hry, pri ktorých budete prežívať priam nebeské slasti a opájať sa neovládateľnou rozkošou s našimi kráľovnami erotických umení. Život je krásny a najviac v náručí očarujúcej dievčiny. Doprajte si aj Vy oslavu v tomto duchu a uvidíte brány raja.

AKCIE MIMO SALÓN
Pre náročných zákazníkov, ktorí si nemôžu dovoliť byť videní v erotickom salóne, zorganizujeme naše služby v iných priestoroch napr. na chatách a pod. podľa Vášho želania a predstáv, so živou hudbou, opekaním na rošte so zabezpečením a službami podľa dohody. Dievčatá sú maximálne diskrétne, vedia sa správať a sú otvorené pre Vaše erotické predstavy a túžby. Akcie mimo salón sú široko využívané k plnej spokojnosti širokého spektra solventných zákazníkov.